Beşiktaş Evde Sağlık

Hasta Yorumları

shape

Bizim İçin Ne Dediler?

Beşiktaş Evde Sağlık
Beşiktaş Evde Sağlık gerçek hasta deneyimlerine dayanır.
Nüket Yavuz
2020 yılında acil bir durum için kendilerinden destek istedik, hemen evimize ambulans gönderdiler. İşlem sonrası arkadaşımızı tekrardan eve kadar getirdiler ve serum taktılar. Hizmetlerinden çok memnun kaldık, kendilerine çok teşekkür ederiz. .
Mutlu Çelik
Beşiktaş evde sağlık ekibine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Yatalak olan annem için, yatak yarası tedavisi için ön bilgi verdiler sonrası için diğer kardeşlerim ile görüştükten sonra yatak yarası tedavisine başladık, bu hizmetlerinden çok memnun kaldık teşekkürler.
İpek Özkara
Bizim için çok büyük tecrübe oldu, ilk defa evde sağlık hizmetinden faydalandık ve aşırı memnun kaldık. Beşiktaş evde sağlık ekibine çok teşekkür ederiz, kısa sürede evimize gelip pansuman işlemlerini başarıyla gerçekleştirdiler.
Murat Duran
Evde serum hizmetlerinden faydalanmıştık, sonrasında ise bir başka tanıdığımızın da ihtiyacı olduğu için Beşiktaş Evde Sağlık ekibine yönlendirdik. Kendilerinden bizler çok memnun kaldık, yönlendirdiğimiz ailede çok memnun kalmış teşekkürler.
Burhan Kılınç
Evde tekken yaşadığım bir olay sonrası Beşiktaş Evde Sağlık ekibiyle tanıştım. Pandemi sürecinde ambulans hizmetlerinden faydalandım, ambulans oldukça temizdi ilginiz için çok teşekkür ederim.
Sizi Arayalım
Beşiktaş Evde Sağlık
Beşiktaş Evde Sağlık hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Beşiktaş Evde Sağlık hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.