Beşiktaş Evde Sağlık

Randevu Oluştur

shape

Beşiktaş Evde Sağlık

Beşiktaş Evde Sağlık
Evinize sağlık, evde bakım ve sağlık hizmeti arayan aileler için, sevdiklerine kişiselleştirilmiş, tercih edilen birincil sağlık hizmeti sağlamaktır.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi
  24 Saat Açık
 • Salı
  24 Saat Açık
 • Çarşamba
  24 Saat Açık
 • Perşembe
  24 Saat Açık
 • Cuma
  24 Saat Açık
 • Cumartesi
  24 Saat Açık
 • Pazar
  24 Saat Açık
Bize Ulaşın

Bizim İçin Ne Dediler?

Beşiktaş Evde Sağlık
Beşiktaş Evde Sağlık gerçek hasta deneyimlerine dayanır.

Mutlu Çelik

Beşiktaş evde sağlık ekibine çok teşekkürlerimi sunuyorum. Yatalak olan annem için, yatak yarası tedavisi için ön bilgi verdiler sonrası için diğer kardeşlerim ile görüştükten sonra yatak yarası tedavisine başladık, bu hizmetlerinden çok memnun kaldık teşekkürler.

Murat Duran

Evde serum hizmetlerinden faydalanmıştık, sonrasında ise bir başka tanıdığımızın da ihtiyacı olduğu için Beşiktaş Evde Sağlık ekibine yönlendirdik. Kendilerinden bizler çok memnun kaldık, yönlendirdiğimiz ailede çok memnun kalmış teşekkürler.

İpek Özkara

Bizim için çok büyük tecrübe oldu, ilk defa evde sağlık hizmetinden faydalandık ve aşırı memnun kaldık. Beşiktaş evde sağlık ekibine çok teşekkür ederiz, kısa sürede evimize gelip pansuman işlemlerini başarıyla gerçekleştirdiler.

Burhan Kılınç

Evde tekken yaşadığım bir olay sonrası Beşiktaş Evde Sağlık ekibiyle tanıştım. Pandemi sürecinde ambulans hizmetlerinden faydalandım, ambulans oldukça temizdi ilginiz için çok teşekkür ederim.

Nüket Yavuz

2020 yılında acil bir durum için kendilerinden destek istedik, hemen evimize ambulans gönderdiler. İşlem sonrası arkadaşımızı tekrardan eve kadar getirdiler ve serum taktılar. Hizmetlerinden çok memnun kaldık, kendilerine çok teşekkür ederiz. .
shape1
Beşiktaş Evde Sağlık

Sıkça Sorulan Sorular

Evde Bakımın Avantajları Nelerdir?

Evde sağlık hizmeti, evinize sağlık hizmeti sayesinde sizlerde hastaneye gitmeyerek zamandan tasarruf edebilir ve Covid-19 döneminde daha çok insanla temas etmeden tedavi olabilirsiniz. Evde bakım sayesinde, herhangi bir hastane psikoloijisi yaşamaz ve bu durum karşısında yaşam kaliteniz daha yükselmiş olacaktır. İstediğiniz bütün sağlık hizmetlerine ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Evde Hangi Tedavileri Yapıyorsunuz?

Evde Sağlık Hizmeti olarak, evde muayene, hemşirelik hizmetleri, hasta bakımı, evde fizik tedavi, glutatyon tedavisi, ozon tedavisi, enjeksiyon, serum tedavisi, vitamin takviye tedavi, oksijen tedavi, sonda takma ve değişimi, nazogastrik sonda değişimi, yanık tedavisi, yara tedavisi, kulak delme, covid-19 testi ve yatak yarası tedavisi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Diğer tedavilerimiz ve aklınıza takılan sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hizmet Veriyor Musunuz?

Evde Sağlık Hizmeti olarak saha da sürekli olarak 7/24 olarak sağlık ekip arkadaşlarımız mevcut. 7/24 Hizmet vermekteyiz.

Size Nasıl Ulaşabiliriz?

Evde sağlık hizmeti sunduğumuz için dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabiliriz. Bizlere ulaşabilmek için; 0537 061 28 11 nolu numaradan iletişime geçebilirsiniz.

Sizi Arayalım
Beşiktaş Evde Sağlık
Beşiktaş Evde Sağlık hizmetleriyle ilgili bilgi almak için aşağıdaki sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Beşiktaş Evde Sağlık hakkında dilediğiniz bilgiye ulaşmak için sizinle iletişime geçmekten memnun oluruz.